عباس نوشت

برگزاری اولین نمایشگاه ظرفیت‌های مسکن در شرکت بهره برداری مترو تهران

۳ بهمن ۱۳۹۵
دسته‌بندی نشده
اولین نمایشگاه ظرفیت‌های مسکن با هدف خانه دار شدن کارکنان امروز در شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه فعالیت خود را آغاز کرد. 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، دکتر محمد احمدی بافنده در افتتاح این نمایشگاه با اشاره به اینکه مهم‌ترین دغدغه پرسنل مسکن است گفت: مسکن در کشور ما یک پشت گرمی و سرمایه برای خانواده‌هاست. 

وی تصریح کرد: به دنبال این هستیم تا در این شرایط که وضعیت مسکن دارای ثبات بیشتری است با معرفی پروژهای متنوع کارکنان و خانواده‌هایشان را تشویق کنیم تا برای خانه دار شدنشان گام بردارند.

وی با بیان اینکه در این طرح ۳۰ میلیون از طرف شهرداری وام بلا عوض داده می‌شود و انبوه سازان نیز با دادن تسهیلات افراد را یاری می‌کنند افزود: تمامی کارکنان شرکت بهره برداری، هولدینگ و واگن سازی اعم از رسمی و قراردادی می‌توانند از این امکان استفاده کنند.

در ادامه علی احمدی مدیر رفاه شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: نمایشگاه ظرفیت‌های مسکن با حضور ۱۵ شرکت انبوه ساز در شرکت بهره برداری مترو تهران آغاز شده است و تا ۱۱ بهمن ادامه دارد. 

وی با اشاره به اینکه رویکرد برگزاری این نمایشگاه ارائه خانه‌هایی با شرایط متنوع برای تمامی کارکنان با هر توان مالی است تصریح کرد: خانه دار شدن کارکنان مترو یکی از دغدغه‌های اصلی مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو است و این نمایشگاه گامی عملی در این راستا است.  

احمدی در ادامه افزود: بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته، کارکنان شرکت با عرضه مسکن در ۸ نقطه پایتخت و ۴ نقطه اطراف آن با تنوع زیادی روبرو هستند و هرکس با توجه به نیاز و توان مالی خود می‌تواند اقدام به خرید خانه کند. 

مدیر رفاه شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه تمام املاک با سند ۶ دانگ تحویل داده می‌شوند تصریح کرد: شرایط واگذاری به صورت اولویت بندی افراد در ۴ دسته که شامل راهبران، کارکنان امور ایستگاهی، اداری و اقوام کارکنان است صورت می‌گیرد. 

احمدی با تاکید بر اینکه هیچ محدودیتی برای ثبت نام کارکنان وجود ندارد و پرسنل پیمانی نیز می‌توانند از این طرح استفاده کنند گفت: از بین ۴۰ شرکتی که برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کردند ۱۵ شرکت مجوز ورود پیدا کردند و با حدود پنجاه پروژه در این نمایشگاه حضور دارند.