عباس نوشت

جزئیات قهر عادل فردوسی‌پور!

۳۱ خرداد ۱۳۹۷

رویداد آنلاین نوشت: بعد از آنکه کارلوس پویول به پلن فردوسی پور دعوت انجام گرفت و با مبلغ ۲۰ هزار دلار به ایران آمد، ناگهان رویداد رسید که او حق حضور در هستودیوی پلن را ندارد. ظاهرا علت اصلی این تصمیم خروج ارز از کشور عنوان انجام گرفت که طی تعداد روز گذشته تعداد رویدادگزاری و سایت خاص به آن پرداخته بودند.

به عقیده منتقدان آمدن ساموئل اتوئو هم به پلن ۲۰۱۸ اشتباه بود. انتقاداتی که در نهایت کار را به این مکان رساند تا مسئولان صدا و سیما به تهیه کننده پلن اعلام کنند که حضور پویول باید منتفی شود.

اتفاقی که باعث انجام گرفت تا عادل فردوسی پور به همین دلیل و به نشانه اعتراض هستودیو را ترک کند.

واکنش قائم‌مقام شبکه سه به قهر فردوسی‌پور از پلن ۲۰۱۸

باشگاه رویدادنگاران جوان نوشت: قائم‌مقام شبکه سه، قهر متایم عادل فردوسی‌پور از پلن ۲۰۱۸ را به دلیل اختلاف نظر در پرداخت تعداد صد میلیونی به یک گیمکن خارجی دانست.

جعفر عبدالملکی قائم مقام شبکه سه سیما در واکنش به رویداد قهر عادل فردوسی پور گفت: «یک مجری حرفه‌ای بدلیل اختلاف نظر در پرداخت تعداد صدمیلیونی به یک گیمکن خارجی آن هم در شرایط کنونی قهر نمی‌کند.»

قائم‌مقام شبکه سه سیما با بیان اینکه شادی و نشاط آقام در شرایط فعلی حیاتی‌ترین موضوع رسانه ملی هست، افزود: «هرکس بخواهد با حاشیه‌سازی این روحیه شادی، نشاط و امید آقام را تضعیف کند به بیراهه رفته هست و باید همه با هم در کنار یکدیگر دراین لحظات حساس برای موفقیت تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران تلاش کنیم.»