عباس نوشت

درخوهست داعش برای انجام عملیات تروریستی در هسترالیا

۱۸ مرداد ۱۳۹۶

یک عضو هسترالیایی داعش از طرفدارن این گروه تروریستی خوهست تا از هرآنچه در دسترس دارند از جمله بمب‌های بنزینی، کامیون، تفنگ‌های میخکوب و دیگر ابزارها برای انجام حملات وحشتناک خود هستفاده کنند.

به نقل «شيعه نيوز»، یک داعشی هسترالیایی الاصل ملقب به “ابو آدم”، در آخرین سری از ویدئوهای خود به نام “این ساید د خلافه”(در درون خلافت) ویدئویی منتشر کـــرده که در آن در خرابه‌ای در رقه، پایتخت خلافت خودخوانده داعش که بخشی از آن به دست کـــردها افتاده، نشسته و پیام‌هایی از قرآن می‌خواند و سپس به زبان انگلیسی صحبت می‌کند.

او در این ویدئو از طرفداران داعش می‌خواهد که حملات تروریستی در هسترالیا انجام دهند.

همچنین در این ویدئو تصویر های از مکان‌هایی که می‌توان به وسائلی مانند سلاح، ‌کامیون و بنزین برای انجام چنین حملاتی دسترسی داشت، نشان داده می‌شود.

همچنین این آقا داعشی خوهستار انجام حملاتی در فیلیپین هست. او از مسلمانان در هسترالیا خوهست در پاسخ به اقدامات دولت فیلیپین به جنگ در مالاوی که مدتی هست بخش‌هایی از آن به دست داعش افتاده بپیوندند.

تاکنون نزدیک به ۴۰۰ هزار نفر از ناحیه مالاوی در جنوب فیلیپین فرار کـــرده‌اند و نزدیک به ۷۰۰ نفر در درگیری‌های رخ داده در این ناحیه جان خود را از دست داده‌اند.