عباس نوشت

سرقت از خانه نازی‌آبادی‌ها برای خرید خودروی لوکس

۲۰ تیر ۱۳۹۷

مدیر کلانتری ۱۳۰ نازی آباد از دستگیری سارقی که برای خرید خودرویی لوکس اقدام به سرقت از منازل کـــرده بود، رویداد داد.

به نقل «عباس نوشت»، سرهنگ رسول جهانی دراین باره گفت: حوالی ساعت ۱۱:۳۰ شب گذشته در تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ ماموران از وقوع یک فقره درگیری بین آقا و خانمی در یک مجتمع مسکونی در محله نازی آباد خیابان مطلع انجام گرفتند و پس از حضور در محل خانمی به آنها مراجعه و در حالیکه زخم و جآسودهی سطحی نیز روی بدنش وجود داشت به ماموران اعلام کـــرد که یک سارق منزل از دستش فرار کـــرده هست.

جهانی با بیان اینکه این خانوم مدیر ساختمان بود، گفت: شاکی در اظهارات خود به ماموران گفت که در خانه بودم که یکی از ساکنان خانومگ زد و گفت فرد غریبه ای را  جلوی واحد طبقه نخست دیده ام که سریعا به پایین آمدم و دیدم جوانی کیف به دست در حال خروج از آپارتمان هست که تایمی علت حضورش را پرسیدم مرا هل داد و به سمت من حمله ور انجام گرفت. در ادامه  براساس مشخصات اعلامی این خانم ، اقدامات ماموران کلانتری به جریان افتاد و متهم ۲۴ ساله انتهای کوچه در حالیکه کیف بزرگی در دستانش داشت شناسایی و دستگیر انجام گرفت.

وی با اشاره به بازرسی از کیف متهم گفت: از داخل کیف سارق مقدار زیادی طلاجات به قیمت حدودی ۱۰۰ میلیون تومان و نیز یک دستگاه هارد کامپیوتر و مدارک هویتی کشف و ضبط انجام گرفت.

مدیر کلانتری ۱۳۰ نازی آباد با اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیر انجام گرفته گفت: این فرد در بازجویی های نخستیه اعتراف کـــرد از طریق بالکن وارد طبقه نخست و پس از شکاندن قفل، وارد واحد مسکونی انجام گرفته هست. همچنین اعتراف کـــرد که در طول ماه گذشته نیز از یکی دیگر از واحدهای آن ساختمان سرقت کـــرده بود.

جهانی انگیزه متهم از سرقت را خرید خودرو لوکس اعلام کـــرد و گفت: این فرد که به نقل کرد خودش عاشق خودروهای گرانقیمت هست قصد داشته با سرقت های سریالی بتواند یک خودروی لوکس بخرد، میزان علاقه متهم به این خودروها به قدری بوده که هر جا خودروی لوکس مدل بالا می دید از راننده آن درخوهست می کـــرد با خودرو تصویرش بگیرد.

به نقل کرد مدیر کلانتری ۱۳۰ نازی آباد متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام ادامه تحقیقات با هماهنگی قضایی در اختیار پایگاه هفتم آگاهی پایتخت بزرگ قرار گرفت.