عباس نوشت

منفورترین تیم‌های جهان ورزش +تصاویر

۳ بهمن ۱۳۹۵
دسته‌بندی نشده
تیم‌های محبوب در جهان ورزش گاهی اوقات منفورترین تیم ها نیز به حساب می‌آیند.

به گزارش ایسنا، تیم های بزرگ و پرستاره محبوبیت و طرفداران زیادی دارند اما در کنار این محبوبیت، منفور نیز هستند. قهرمانی ها، قدرت مالی، وجود ستاره ها باعث شده است این تیم ها نفرت انگیز باشند. در ادامه به منفورترین تیم های جهان اشاره می شود.
بوستون بروین

تیم هاکی روی یخ بویتون بروین به خاطر مدل کثیف بازی که در زمین دارد، همچون تیم‌های کانوک و کانادین، منفور است. این تیم با این نحوه بازی، ۶ بار فاتح استنلی کاپ در NHL شده است.
چلسی

در یک بررسی که در سال ۲۰۱۶ توسط سایت میرور انجام شد، چلسی به عنوان نهمین تیم منفور انگلیس شناخته شد. این تیم بالاتر از منچستریونایتد و لیورپول قرار گرفت. حضور ژوزه مورینیو در نیکمت این تیم، ولخرجی ها و عناوین کسب شده در سال های اخیر باعث منفور بودن چلسی شده است.
بوکاجونیورز

این تیم، دومین تیم پر افتخار آرژانتین است اما منفورترین تیم در کشورش و قاره آمریکا محسوب می شود.
آمه‌ریکا

تیم فوتبال آمه‌ریکا بیشترین عناوین را در مکزیک کسب کرده و پرطرفدارترین تیم در این کشور به شمار می‌آید چون از لحاظ اقتصادی قدرتمند است. شعار این تیم «از من بیشتر نفرت داشته باش» است. آن‌ها از نفرتی سایرین به عنوان انگیزه برای فتح جام‌ها استفاده می‌کنند.
بارسلونا

بارسلونا محبوبیت زیادی دارد با این حال افراد زیادی از آبی اناری ها متنفر هستند. بارسا یکی از بهترین‌ تیم‌های فوتبال در یک دهه اخیر است و شاید به این خاطر، طرفداران و مخالفان زیادی پیدا کرده است.
لس آنجلس لیکرز

این تیم دومین تیم پرافتخار بسکتبال NBA است. لیکرز به خاطر حضور برخی از بازیکنان غیر قابل تحمل در ترکیبش و عناوینی که فتح کرده است، مورد نفرت خیلی از مردم است.
نیویورک یانکیز

یانکیز در بیسبال هم قدرتمند است و هم پرافتخار. هواداران این تیم می‌گویند بازیکنان نیویورک نفرت انگیز هستند. یانکی‌ها هوادران و مخالفان زیادی نه تنها در آمریکا بلکه در همه جهان دارند.
نیوانگلند پاتریوت

تیم فوتبال آمریکایی نیوانگلند در ۱۵ سال اخیر چهار بار فاتح سوپربول شده است. تام برادی یکی دلایل اصلی منفور بودن این تیم در میان هواداران است. نیوانگلند به کثیف بازی کردن مشهور است.
دالاس کاوبویز

این تیم منفورترین در آمریکا است. قهرمانی های زیاد این تیم در دهه ۹۰ باعث شهرت، محبوبیت و منفور شدن این تیم فوتبال آمریکایی شد. آن‌ها به مغرور بودن مشهور هستند.
رئال مادرید

پول، قهرمانی‌ها، بهترین بازیکنان و خواستن بهترین‌ها باعث شده است رئال مادرید یکی از منفورترین تیم ها به حساب آید. این تیم در اسپانیا ۳۲ و ۱۱ بار در اروپا قهرمان شده است. میلان، بارسلونا، بایرن مونیخ از رقیبان این تیم محسوب می شوند. مردم زیادی در سراسر جهان از این تیم متنفر هستند.