عباس نوشت

مهریه جالب و متفاوت گوهرخیراندیش (+تصویرش)

۲۲ اسفند ۱۳۹۶

پول‌نیوزپلن حالا خورشید با اجرای رضا رشیدپور امروز ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ حوالی ساعت ۹ میزبان گوهر خیراندیش گیمگر سینما و تلویزیون کشورمان بود

مهریه جالب و متفاوت گوهرخیراندیش (+تصویرش)

گوهر خیراندیش گیمگر کشورمان امروز ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ حیاتیان رضا رشیدپور در پلن حالا خورشید انجام گرفت و درباره مهریه متفاوتش صحبت کـــرد. پلن حالا خورشید با اجرای رضا رشیدپور امروز ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ حوالی ساعت ۹ میزبان گوهر خیراندیش گیمگر سینما و تلویزیون کشورمان بود.

گوهر خیراندیش گیمگری که این روز‌ها مشغول گیم در سریال دیوار به دیوار ۲ هست و به زودی با این سریال در نوروز ۹۷ حیاتیان خانه‌های آقام میشود روی صندلی پلن حالا خورشید نشست و به گفتگو با رضا رشیدپور پرداخت. گوهر خیراندیش گیمگر پیشکسوت کشورمان در پلن حالا خورشید درباره دعوت برای گیم در سریال ستایش صحبت کـــرد وبا اشاره به مصدومیت‌های زیادش سر صحنه فیلمبرداری گفت:من رکوردار مصدومیت سر صحنه فیلمبرداری هستم.

گوهر خیراندیش گوهر خیراندیش در پلن حالا خورشید مدتی پیش گوهر خیراندیش سر صحنه فیلمبرداری سریال دیوار به دیوار دچار مصدومیت انجام گرفت و با همان وضعیت به گیم در این سریال ادامه داد. در بخشی از این گفتگو رضا رشیدپور به سالگرد درگذشت جمشید اسماعیل خانی همسر گوهر خیراندیش اشاره کـــرد و همین موضوع باعث انجام گرفت تا ماجرای مهریه متفاوت خانم گیمگر مطرح شود.

گوهر خیراندیش گوهر خیراندیش گیمگر سینما و تلویزیون گوهر خیراندیش درباره مهریه و خانومدگی با جمشید اسماعیل خانی گفت::از نبود اسماعیل خانی و درگذشت او ۱۵ سال گذشته هست، سال ۸۱ بود. اسماعیل خانی و کارهایش نمونه بود، اخلاق و رفتارش با ما و بچه‌ها بی نظیر بود و بچه‌ها عاشق او بودند و متداوم عادت داشت به من گل میداد، چون مهریه من هم گل هست متداوم خانه ما بوی گل میداد.

مهریه من یک کاسه نبات، کلام الله مجید، نمک طعام، ۵ تا سکه به نیت پنج تن، ابریشم و گل نرگس که من این مدل مهریه را میوه ممنوعه هم آورده بود. جمشید اسماعیل خانی عاشق خریدن گل بود و زمانی که فوت کـــرد همه خانه ما پر از گل بود .

منبع: نمناک